Call Center: 021 95 57

De luni până sâmbătă între orele 0900 - 1800
* Revendicări premii prin robot NON-STOP

Află dacă
ai câștigat
50.709 de câștigători și premii
acordate în valoare de 38.423.808 lei

Sediu Alba

Adresă: Alba Iulia, Str. Cloşca, Nr. 6, Bl. 4abcdef, Sc. B, Parter
Persoană de Contact: Cosmin Hategan
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: cosmin.hategan@bingo-romania.ro


Sediu Arad

Adresă: Arad, Str. Horia, Nr. 2, Ap. 1C
Persoană de Contact: Marian Togan
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: arad@bingo-romania.ro


Sediu Argeş

Adresă: Piteşti, Str. I.C. Brătianu, Bl. A7, Parter
Persoană de Contact: Lavinia Bărbulescu
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: lavinia.barbulescu@bingo-romania.ro


Sediu Bacău

Adresă: Bacău, Str. 9 Mai, Nr. 3, Sc. A, Ap. 2
Persoană de Contact: Claudiu Tiboi
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: claudiu.tiboi@bingo-romania.ro


Sediu Bihor

Adresă: Oradea, Str. Decebal, Nr. 62, Bl. D4, (fostă Nr. 60)
Persoană de Contact: Gabriel Ovidiu Talos
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: gabriel.talos@bingo-romania.ro


Sediu Bistriţa-Năsăud

Adresă: Bistriţa, Str. Decebal, Nr. 15, Sc. A, Ap. 1
Persoană de Contact: Carmen Carmaci
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: carmen.carmaci@bingo-romania.ro


Sediu Botoşani

Adresă: Botoşani, Str. 1 Decembrie, Nr. 37
Persoană de Contact: Bogdan Bunduc
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: bogdan.bunduc@bingo-romania.ro


Sediu Brăila

Adresă: Brăila, B-dul Dorobanţilor, Nr. 513
Persoană de Contact: Cosmin Grajdan
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: cosmin.grajdan@bingo-romania.ro


Sediu Braşov

Adresă: Braşov, Str. Calea Bucureşti, Nr. 7, Bl. 42, Sc. B, Ap. 1
Persoană de Contact: Nicoleta Martin
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: martin.nicoleta@bingo-romania.ro


Sediu Bucureşti Sector 1

Adresă: Str. Alexandru Ioan Cuza, Nr. 32
Persoană de Contact: George Cristica
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: george.cristica@bingo-romania.ro


Sediu Bucureşti Sector 2

Adresă: Sos. Pantelimon, Nr. 111, Bl. 400 C, Ap. 3
Persoană de Contact: George Cristica
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: george.cristica@bingo-romania.ro


Sediu Bucureşti Sector 3

Adresă: B-dul. Mihai Bravu, Nr. 384, Bl. B1D, Parter
Persoană de Contact: George Cristica
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: george.cristica@bingo-romania.ro


Sediu Bucureşti Sector 4

Adresă: B-dul Constantin Brâncoveanu, Nr. 95B
Persoană de Contact: George Cristica
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: george.cristica@bingo-romania.ro


Sediu Bucureşti Sector 5

Adresă: Str. Mihail Sebastian, Nr. 16
Persoană de Contact: George Cristica
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: george.cristica@bingo-romania.ro


Sediu Bucureşti Sector 6

Adresă: Str. Iuliu Maniu, Nr. 170a, Bl. H, Parter, Ap. 160
Persoană de Contact: George Cristica
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: george.cristica@bingo-romania.ro


Sediu Buzău

Adresă: Buzău, Str. Colonel Buzoianu, Nr. 34 C
Persoană de Contact: Ion Alexe
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: ion.alexe@bingo-romania.ro


Sediu Călăraşi

Adresă: Călăraşi, Str. Bucureşti, Nr. 144
Persoană de Contact: Traian Branza
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: traian.brinza@bingo-romania.ro


Sediu Caraş-Severin

Adresă: Reşiţa, Str. Piaţa 1 Decembrie 1918, Bl. 25, Parter
Persoană de Contact: Viorel Bunduc
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: viorel.bunduc@bingo-romania.ro


Sediu Cluj

Adresă: Cluj-Napoca, Str. Traian Moşoiu, Nr. 18, Ap. 2
Persoană de Contact: Radu Lăpuşan
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: radu.lapusan@bingo-romania.ro


Sediu Constanţa

Adresă: Constanţa, Str. Mircea Cel Bătrân, Nr. 141, Bl. Ms 1, Sc. B, Parter, Ap. 21
Persoană de Contact: Traian Branza
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: traian.brinza@bingo-romania.ro


Sediu Covasna

Adresă: Sf. Gheorghe, Str. 1 Decembrie 1918, Bl. 12, Sc. K, Ap. 1, Parter
Persoană de Contact: Simona Boricean
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: simona.boricean@bingo-romania.ro


Sediu Dâmboviţa

Adresă: Târgovişte, Str. Mircea Cel Batran, Bl. H3, Sc. D, Parter
Persoană de Contact: Catalin Voicu
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: catalin.voicu@bingo-romania.ro


Sediu Dolj

Adresă: Craiova, B-dul Carol I, Nr. 62
Persoană de Contact: Adi Popa
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: adi.popa@bingo-romania.ro


Sediu Galaţi

Adresă: Galaţi, Str. Siderurgiştilor, Nr. 34
Persoană de Contact: Doru Chis
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: doru.chis@bingo-romania.ro


Sediu Giurgiu

Adresă: Giurgiu, Str. Bucuresti, Complex Comercial Ancora
Persoană de Contact: Daniel Moroşanu
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: daniel.morosanu@bingo-romania.ro


Sediu Gorj

Adresă: Tg. Jiu, Str. Victoriei, Nr. 143
Persoană de Contact: Manuel Rădulea
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: manuel.radulea@bingo-romania.ro


Sediu Harghita

Adresă: M. Ciuc, Str. Harghitei, Nr. 9, Sc. B, Ap. 1, Parter
Persoană de Contact: Georgeta Dinca
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: georgeta.dinca@bingo-romania.ro


Sediu Hunedoara

Adresă: Hunedoara, B-dul Decebal, Bl. 14, Sc. C
Persoană de Contact: Cosmin Haţegan
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: cosmin.hategan@bingo-romania.ro


Sediu Ialomiţa

Adresă: Slobozia, Str. Cuza-Vodă, Nr. 4, Bl. 1b, Sc. E, Ap. 2, Parter
Persoană de Contact: Ion Alexe
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: ion.alexe@bingo-romania.ro


Sediu Iaşi

Adresă: Iaşi, B-dul Alexandru cel Bun, Nr. 17, Bl. A5, Parter
Persoană de Contact: Cosmin Moldovanu
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: cosmin.moldovanu@bingo-romania.ro


Sediu Maramureş

Adresă: Baia Mare, Str. George Coşbuc, Bl. 5, Ap. 1
Persoană de Contact: Cătălin Hazota
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: catalin.hazota@bingo-romania.ro


Sediu Mehedinţi

Adresă: Dr. Tr. Severin, Str. Smîrdan, Nr. 10A
Persoană de Contact: Mario Francu
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: mario.francu@bingo-romania.ro


Sediu Mureş

Adresă: Tg. Mureş, Str. Cuza Vodă, Nr. 3
Persoană de Contact: Mihai Trif
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: mihai.trif@bingo-romania.ro


Sediu Neamţ

Adresă: Piatra Neamţ, Str. Petru Rareş Nr. 58, Bl. B9, Sc. A
Persoană de Contact: Codruţ Tofan
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: codrut.tofan@bingo-romania.ro


Sediu Olt

Adresă: Slatina, Str. A. I. Cuza, Bl. 2, Sc. B, Parter, Ap. 2
Persoană de Contact: Marian Dumitrescu
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: marian.dumitrescu@bingo-romania.ro


Sediu Prahova

Adresă: Ploieşti, Str. Vasile Lupu, Nr. 36
Persoană de Contact: Daniel Moroşanu
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: daniel.morosanu@bingo-romania.ro


Sediu Sălaj

Adresă: Zalău, Str. 22 Decembrie 1918, Nr. 12
Persoană de Contact: Gabriel Ovidiu Talos
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: gabriel.talos@bingo-romania.ro


Sediu Satu Mare

Adresă: Satu Mare, Str. Petofi, Nr. 37
Persoană de Contact: Violeta Matei
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: violeta.matei@bingo-romania.ro


Sediu Sibiu

Adresă: Sibiu, Str. Calea Dumbrăvii, Nr. 99
Persoană de Contact: Viorel Toma
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: viorel.toma@bingo-romania.ro


Sediu Suceava

Adresă: Suceava, Str. I.G. Sbiera, Nr. 25 B, Parter
Persoană de Contact: Laurenţiu Neofet
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: laurentiu.neofet@bingo-romania.ro


Sediu Teleorman

Adresă: Alexandria, Str. Bucureşti, Bl. 712A, Parter
Persoană de Contact: Uzun Florentina
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: flori.uzun@bingo-romania.ro


Sediu Timiş

Adresă: Timişoara, B-dul Liviu Rebreanu Nr. 19, Et. 2
Persoană de Contact: Alexandru Matei
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: alexandru.matei@bingo-romania.ro


Sediu Tulcea

Adresă: Tulcea, Str. Babadag, Nr. 8, Bl. 2, Parter
Persoană de Contact: Laurenţiu Atodiresei
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: laurentiu.atodiresei@bingo-romania.ro


Sediu Vâlcea

Adresă: Rm. Vâlcea, Str. Regina Maria, Nr. 5, Bl. J, Parter
Persoană de Contact: Cristian Negoescu
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: cristian.negoescu@bingo-romania.ro


Sediu Vaslui

Adresă: Vaslui, Str. Spiru Haret, Bl. 273, Parter
Persoană de Contact: Ionuţ Tonea
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: ionut.tonea@bingo-romania.ro


Sediu Vrancea

Adresă: Focşani, B-dul Independenţei, Nr. 22, Bl. 22 Ap. 1, Parter
Persoană de Contact: George Sandu
Număr Telefon: 021- 95 57
Email: george.sandu@bingo-romania.ro